O mnie

Nazywam się Urszula Jaworska, jestem pielęgniarką. Ukończyłam pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w osobach starszych.

Od ponad 20 lat prowadzę i jestem właścicielem Domu Opieki „Afirmacja Życia”
Pielęgniarstwo to moja największa, życiowa pasja. Jeszcze będąc dzieckiem marzyłam o opiece nad ludźmi starszymi, nawet swoje lalki przeistaczałam w babcie i dziadków.

Swoje marzenia początkowo realizowałam dzięki wieloletniej pracy na oddziale internistycznym Szpitala Kolejowego przy ul. Brzeskiej w Warszawie.
Zdobyłam tam ogromne doświadczenie, które postanowiłam wykorzystać we własnym Domu Opieki. Jego otwarcie przypadło na rok 1999.

AFIRMACJA ŻYCIA - to nazwa odzwierciedlająca sens życia i wskazująca potrzebę dążenia do godnej starości. Jednocześnie jest to motto mojej pracy.
Uważam, że bezwzględnie na to, jak przeżyliśmy swoje życie, mamy prawo do godnej starości i godności.

Moim pacjentom oprócz profesjonalnej opieki medycznej staram się zapewnić rodzinną atmosferę pełną serdeczności i wyrozumiałości.
Niebagatelną rolę odgrywa fakt, że mieszkając w tym samym obiekcie mam stały nadzór nad personelem i pacjentami. Sama też chętnie podejmuję dyżury pielęgniarskie po to, aby być na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w Domu Opieki

Serdecznie zapraszam Państwa do korzystania z usług mojej placówki, gwarantuję wysoką jakość opieki popartą wieloletnim doświadczeniem.